Pet medalj na triatlonu v Ajdoviščini

Na sončno soboto, 8. 9. 2018 smo imeli v Ajdovščini spet lepo število tekmovalcev, v Novo mesto pa prinesli kar 5 medalj.

V kategoriji Cici A, je Lovro Seliškar osvojil 2. mesto, Marko Lovrenčič 3. mesto, Luka Zupan Čanč pa 8. mesto.

Tudi pri Cici B sta šli srebrna in bronasta medalja v naše roke. Marko Špoljar je zasedel 2. mesto, Jurij Lovrenčič pa 3. mesto. Kmalu za njima je na 8. mestu končal Lovro Strniša, Mark Zamida je osvojil 11. mesto, Matevž Čampa pa 13. mesto.

Na super sprint triatlonu smo imeli triatlonskega debitanta – Jakoba Hofferleta – ki je osvojil 3. mesto absolutno in 1. mesto v kategoriji starejših mladincev. Nastopil je tudi izkušeni Robert Jereb, ki se je ustavil na 16. mestu.