Ptujski akvatlon z odličnimi rezultati

V soboto, 4. 5. 2024 smo z zgledno zasedbo nastopili na Ptujskem akvatlonu.

Po ustaljenem razporedu so najprej nastopili najmlajši. Na razdalji 50m plavanja in 200 m teka so tekmovali CICIBANKE in CICIBANI. Terezija Mihelič je osvojila 1. mesto, Vitan Ivanež pa 3. mesto. Na naslednjem štartu z razdaljami 100 m plavanja in 400 m teka je naša edina predstavnica Lucija Matjašič osvojila 1. mesto med MLAJŠIMI DEKLICAMI.

STAREJŠI DEČKI in DEKLICE so morali odplavati 200 m in po hitri menjavi odteči 800 m. Tevž Meh je osvojil 3. mesto, Rok Seliškar in Živa Bat pa sta zasedla 5. mesti.

Na 4. štartu dneva so se pomerili KADETI in KADETINJE in sicer na razdalji 500m plavanja in 2500m teka.  Marko Lovrenčič je osvojil 5. mesto, Zarja Ivanež 7. mesto, Zarja Šuln 8. mesto, Vid Grabić 9. mesto in Jon Janez Novinec 13. mesto.

Na zadnjem štartu so nastopili mlajši mladinci in mladinke ter vse ostale kategorije preko članov do veteranov. Tekmovalci so premagali razdaljo 1.000 m plavanja in 5.000 m teka.

Pri MLAJŠIH MLADINCIH je Mark Zamida osvojil 4. mesto, Jurij Lovrenčič 5. mesto, Miha Bartelj 6. mesto in Matevž Čampa 7. mesto.

Jure Meh je osvojil 1. mesto med ČLANI 1, Andrej Prah 1. mesto med VETERANI 1 in Franc Maksl 1. mesto med VETERANI 2.

Tekmovalcem in organizatorju čestitamo in se že veselimo naslednje tekme prihodnji konec tedna na isti lokaciji, ko bo na sporedu Ptujski triatlon.