Triatlon Ljubljana 2024

V nedeljo 16. 6. 2024 je potekal tradicionalni triatlon Ljubljana, na katerem nas je zastopalo 9 članov našega kluba. Tekmovanje je štelo za slovenski triatlonski pokal in DP v Supersprintu.

V kategoriji starejši dečki je Tevž Meh zasedel 2. mesto. Kljub padcu na kolesarskem delu je Vid Grabič v kategoriji kadetov zasedel 14. mesto. V kategoriji mlajših mladincev pa sta Jakob Cvelbar in Nejc Godnič dosegla 9. in 11. mesto. Pri odraslih je Marko Rozman zasedel 5. mesto med člani I., za las je medaljo zgrešil Jure Meh, ki je bil na koncu 4. med člani III. Je pa medaljo dobil Jani Mušič, ki je med Slovenci v kategoriji člani II. zasedel 2. mesto. Pri veteranih I. je Andrej Prah zasedel 8. mesto. V kategoriji veterani II. pa je Franc Maksl osvojil 3. mesto med vsemi licenciranimi Slovenci.

Vsem tekmovalcem in organizatorju čestitamo!